Loading...
صفحه اصلی۱۳۹۸/۹/۳ ۱۵:۴۴:۳۰

میوه خشک اُلارا

محصولات متنوع میوه خشک را در فروشگاه چیپس میوه الارا با کیفیتی متفاوت و در بسته بندی های متنوع انتخاب کنید

میوه خشک دسته ای از خشکبار است .که طی فرآیندی سنتی(استفاده از آفتاب)و  یا روش های صنعتی(با استفاده از خشک کن های خانگی یا صنعتی)قسمت اعظم (گاهاً تمامی) آب موجود در میوه از دست می رود. استفاده از میوه خشک از زمان های بسیار قدیم رواج داشته و به دلایل متعدد از جمله طعم های متنوع، ارزش غذایی و امکان نگهداری نسبتا بلند مدت، باب طبع مردم در زمان های مختلف بوده است.از دیرباز با خشک‌کردن آنها دانسته یا ندانسته، pHشان را پایین و طول مدت ماندگاری‌شان را بالا می‌بردند.

آیا می دانید میوه های خشک چه فوایدی دارند…؟

مهم است:قبل از خرید بدانیم…

خواص درمانی میوه خشک

ا- کنترل اشتها :

۲- سلامت دستگاه گوارش :

۳- سلامت قلب و عروق :

مشاهده و خرید
توجه :آیا میدانیم…؟

پرتقال خشک

خواص پرتقال خشک به قدری زیاد است که ازآن می توان به عنوان یکی از بهترین انواع میوه های خشک نام برد. وبا رنگ و نقش زیبای خود جلوه ای خاص به سبد مخلوط میوه های خشک می دهد.کارشناسان موسسه ملی آمریکا معتقدند:”سرطان معده درآمریکا تقریبا کم است”. زیرا تقریبا در تمام ماههای سال پرتقال و مرکبات در دسترس مردم می باشدولذا با خشک کردن آن می توان مدت ماندگاری آن را بالا برد ودر سایر ماههای سال نیز آن استفاده کرد. واز خواص  چیپس پرتقال بهره مند شد

مشاهده و خرید
هشدار…! قبل از خرید اطلاعات خود را درباره چیپس میوه افزایش دهید…

میوه خشک

دمنوش

بزودی

سبزیجات خشک

بزودی

پیشنهادهای هفته

محصولات پیشنهادی ما را از دست ندهید

 میوه خشک  به کنترل وزن کمک می‌کنند

اکثر میوه‌های خشک با داشتن کالری کم خوشمزه هستند. برای کسانی که دوست دارند با داشتن یک رژیم غذایی سالم وزن‌شان را کاهش دهند، مصرف این مواد غذایی خوشمزه یک راه خوب برای برآورده ساختن نیازهای روزانه مواد مغذی بدون دریافت کالری بیش از حد است. فقط پیش از خرید میوه‌های خشک مطمئن شوید که این محصولات بدون قند اضافه یا سایر مواد نگهدارنده‌ی ناسالم آماده شده‌اند. در غیر این صورت، ممکن است به جای این‌که فایده‌ای برای شما داشته باشند، ضرر هم به شما برسانند.

پیشنهادهای هفته